فرمانداری کاشان
خانه
1398/01/25 مفاد سند ارتقای وضعیت زنان وخانواده درحوزه شهرستان کاشان بررسی شد
مفاد سند ارتقای وضعیت زنان وخانواده درحوزه شهرستان کاشان بررسی شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان؛ جلسه بررسی مفاد سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان درحوزه شهرستان کاشان به ریاست فرماندار ویژه شهرستان کاشان و باحضور مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری و جمعی از روسا و کارشناسان دانشگاه ها ودستگاه های اجرایی مرتبط شهرستان تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان؛ جلسه بررسی مفاد سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان درحوزه شهرستان کاشان به ریاست فرماندار ویژه شهرستان کاشان و باحضور مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری و جمعی از روسا و کارشناسان دانشگاه ها ودستگاه های اجرایی مرتبط شهرستان تشکیل شد.

فرماندار ویژه شهرستان کاشان درباره این سند ملی گفت: مراحل تدوین سند ارتقای وضعیت زنان وخانواده، به دنبال دستور معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری  اسلامی در سال گذشته در سطح استان اصفهان و با رویکرد توانمندسازی در ابعاد مختلف اغاز شد.

علی اکبر مرتضایی گفت:شناسایی وضع موجود زنان و خانواده در استان‌ها بر مبنای اطلاعات پایه مستند اخذ شده از شهرستان ها، ارزیابی وضع موجود براساس مقایسه داده‌ها با میانگین کشوری با لحاظ تفکیک جنسیتی تا حد ممکن و فهرست بندی اهم چالش ها و فرصت ها از اهداف تدوین این سند است‌.

وی در ادامه با تاکید بر توجه بیش از پیش دستگاه ها به حوزه بانوان وخانواده، لزوم ایجاد زیرساخت های مناسب به منظور رشد و ارتقاء بانوان درزمینه های مختلف را یادآور شد.

مرتضایی گفت: ایجاد نمایشگاه های دائمی به منظور عرضه صنایع دستی و تولیدات بومی و محلی می تواند از راهکار مفید برای کار آفرینی و توسعه مشاغل خانگی و بهبود وضعیت معیشت زنان به ویژه زنان سرپرست خانوار به شمار آید.

در ابتدای این جلسه مسئول امور بانوان فرمانداری جزییات سند یادشده را تشریح کرد  و در ادامه روسا یا نمایندگان دستگاه های مدعو، نقطه نظرات خود را در زمینه آن سند درحوزه شرح وظایف ذیربط بیان کردند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal