فرمانداری کاشان
خانه
1398/01/26 برنامه"شهر به شهر" در شهرستان کاشان تولید می شود.
برنامه"شهر به شهر" در شهرستان کاشان تولید می شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان؛ جلسه پیش تولید و جذب مشارکت تولید برای برنامه تلویزیونی "شهر به شهر" با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه و روابط عمومی فرمانداری، بخشداران و شهرداران، اداراه آموزش و پرورش، میراث فرهنگی و نیروی انتظامی شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان؛ جلسه پیش تولید و جذب مشارکت تولید برای برنامه تلویزیونی "شهر به شهر" با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه و روابط عمومی فرمانداری، بخشداران و شهرداران، اداره آموزش و پرورش، میراث فرهنگی و نیروی انتظامی شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان به توانمندی ها و پتانسیل های شهرستان در حوزه گردشگر و همچنین صنعت اشاره کرد و گفت: برای معرفی این توانمندی ها به خصوص در حوزه صنعت باید از ظرفیت های رسانه ملی استفاده کرد.

خاندایی با اشاره به اهمیت بازه زمانی ایام گلاب گیری در کاشان افزود: معرفی مناطق پیرامونی در شهرستان می تواند از تمرکز گردشگران در چند مرکز شناخته شده کاسته و علاوه بر رونق کسب و کار، امکان ارائه خدمات و کسب رضایت بیشتر را به همراه داشته باشد.

گفتنی است برنامه شهر به شهر با هدف معرفی جاذبه های گردشگری، آداب و سنن، مفاخر و توانمندی های اقتصادی در سطح شهر و روستاهای کشور، توسط گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما تهیه و پخش می شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 39
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal